KAIP UŽSISAKYTI PIETUS?

Ačiū, kad dalyvaujate viešųjų pirkimų konferencijoje VP PRO Vilnius!

Kaip ir kasmet, mes pasirūpinsime gardžiais pietumis tiesiai į jūsų biurą (ar namus), kuriuos jums pristatys rūpestingi WOLT kurjeriai. Jiems tereikia žinoti ką jūs valgysite 🙂

Kaip konferencijos dalyvis, jūs turite 15 EUR vertės kuponą, kurį galite panaudoti užsisakydami pietus.

Kupono kodas įrašytas PVM sąskaitoje-faktūroje, greta prisijungimo tiesioginei konferencijos transliacijai duomenų.

Tik 5 žingsniai skiria jus nuo skanių pietų:

1. Atsidarykite wolt.lt arba parsisiųskite WOLT programėlę ir užsiregistruokite. Jeigu jau esate Wolt programėlės naudotojas, šį žingsnį praleiskite.

 

2. Gautą kupono kodą, reikia įvesti savo profilyje prieš atliekant užsakymą. Įvedus kodą, gausite WOLT kreditus, kuriuos galėsite panaudoti užsisakydami bet kuriame WOLT esančiame restorane. Jūsų kodo galiojimo terminas iki 2022 01 31.

Jeigu naudojatės WOLT programėle telefone, kodą reikia įvesti Wolt programėlėje nuėjus į savo WOLT profilį (apačioje dešinėje) ir tuomet ant eilutės „Įveskite nuolaidos kodą” arba „Enter a promo code” (antra eilutė nuo viršaus).

Jeigu naudojatės internetiniu Wolt puslapiu reikėtų nueiti į savo WOLT profilį (pirmas pasirinkimas paspaudus ant savo nuotraukos viršutiniame dešiniajame kampe). O tada penkta funkcija bus „Enter a promo code” arba „Įveskite nuolaidos kodą” arba ” Redeem code”  – čia ir reikėtu įvesti kodą.

3. Savo profilyje įveskite adresą, kuriuo norite, kad Jums būtų pristatytas maistas.
4. Išsirinkite ką šiandien valgysite ir pasirinkite apmokėjimo būdą WOLT kreditais.
5. Dar kelios minutės ir… skanaus!

Interaktyviame žemėlapyje matysite, kaip kurjeris pristato Jūsų maistą.